poniedziałek, 22 maja 2017

#87 Trzecia rocznica zaful


http://www.zaful.com/?lkid=47367


Z okazji urodzin Zaful przygotował dla wszystkich klientów liczne niespodzianki.


Podczas jubileuszu będziemy mogli skorzystać z darmowej wysyłki na wszystkie produkty dostępne na zaful, po urodzinach darmowa dostawa będzie obowiązywała przy zakupach powyżej 30$. Na stronie głównej zaful pojawiają się różne banery, które dają nam możliwość skorzystania z ciekawych zniżek. Ponadto będą organizowane również różne konkursy, w których każdy będzie mógł wygrać świetne nagrody i karty podarunkowe na zakupy w zaful. Każdego dnia będziemy mieli okazję kupić rzeczy w najniższych cenach, jednak trzeba pamiętać, że ich ilość jest ograniczona, więc trzeba się spieszyć! Kto pierwszy ten lepszy ;)
Co więcej na stronie znajdziemy również sferę "Co warto kupić". Są tam opinie osób z całego świata i różne sugestie na temat produktów. Myślę, że zdecydowanie warto tam zajrzeć, żeby zobaczyć jak rzeczy wyglądają w rzeczywistości. Będzie również "sfera rabatów", gdy nasze zakupy osiągną docelową kwotę załapiemy się na duży rabat. Jednym słowem im więcej kupimy tym więcej zaoszczędzimy.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi trendami i informacjami zaobserwujecie Zaful na instagramie oraz dołączcie do społeczności Z-me, gdzie możecie wygrać karty podarunkowe
T-shirt - Klik / Szorty - Klik / Okulary - Klik / Buty - Klik